חיפוש צימר :

הדרך הכי קלה למציאת צימר המתאים לחופשתכם היא כמובן האינטרנט.  הקלדת המילה: "צימר" בכל מנוע חיפוש תביא אתכם למגוון אתרי צימרים, פורטלים, ואינדקסים,עם תמונות של כל צימר וצימר ומידע רב על מגוון שירותיהם. רוב תוצאות החיפוש שתקבלו הם לצימרים בצפון הארץ, כי שם הנושא יותר נפוץ, אך בתוצאות החיפוש תמצאו גם הפניות לצימרים באזורים אחרים ויש אתרים המרכזים בתוכם צימרים בכל הארץ.

האתרים האלו ינסו למשוך את תשומת לבכם ככל האפשר באמצעות הפניות לאתרים של צימרים  לחופשות רומנטיות, אתרים רק של צימרים איכותיים ויוקרתיים, אתרים שמשווים מחירים בין הצימרים, אתרים שנותנים דילים מיוחדים בהזמנת הצימר, אתר רק לצימרים עם בריכה, אתרים שנותנים קופונים להנחה בצימרים, ואפילו אתר שנותן לכם חופשה בצימר מתנה אם אתם מצליחים  לשחק במשחק "הצימר" שלהם.

אחד האתרים המוכרים והיעילים ביותר לחיפוש צימר הוא אתר "צימרקארד", שמרכז רשימה ארוכה של צימרים בצפון הארץ.

לחצו לחיפוש צימר

אז מה יש באתרים המציעים צימרים לנופשים? כל אתר כזה, שמכבד את עצמו, יוסיף לרשימת הצימרים גם הצעות למסעדות, מסלולי טיול, אתרי ספא וטיפולים, אטרקציות ורשימה של צימרים שהם פנויים בדקה ה- 90. בחלק מהאתרים יש אפשרות של בחירה של צימר לפי התאמה אישית בה אתם מפרטים את רצונותיכם לגבי הצימר המתאים לכם והאתר כבר יתאים לכם צימר בהתאם להעדפותיכם. יש אתרים שיש בהם חלוקה לצימרים יוקרתיים מ- 800 ₪ ללילה ומעלה, צימרים המותאמים לקבוצות הנקראים גם וילות לקבוצות, צימרים של קו החוף בו תוכלו לראות את גלי המים ושקיעות וזריחות, צימרים עם ג'קוזי בפנים וצימרים עם ג'קוזי בחוץ, צימרים לחופשות משפחתיות, צימרים לחופשות זוגיות רומנטיות,צימרים שהם בתוך מערות חצובות באבן, צימרים לציבור הדתי – נופש לשומרי כשרות, צימרים לצמחוניים, צימרים בסגנון יפני,  וצימרים שהם מומלצי האתר. העיקר שתבחרו.
כדי לעזור לכם לבחור, האתרים מפרסמים תמונה של הצימר, וכל מה שנשאר לכם לעשות זה ללחוץ על התמונה של הצימר ולקבל את המידע שאתה צריכים: פתיח נפלא המתאר את הצימר, ולפעמים פתיח למה הצימר נקרא כך ואיך הוא הוקם, תמונות של הצימר מבפנים ומבחוץ.

בחלק מהאתרים על ידי לחיצה על התמונה של הצימר עולה אתר של כל מתחם הצימרים שיש לבעלים עם סיור וירטואלי בכולם,  ומידע חשוב כמו מה הצימר כולל מבחינת אבזור ,האם הנופש כולל בתוכו ארוחת בוקר, מתי התאריכים הפנויים לנופש באותו צימר ,דרכי יצירת קשר עם בעלי הצימר על מנת להזמין את הצימר ומפה המסבירה איך להגיע.